אם אתם אוהבים לראות סרטים ולדבר עליהם ותחום בריאות הנפש קרוב לליבכם, בואו לקחת חלק בחוויית הקולנוע הקהילתי של מיקרוסינמה-סרט לשם שינוי וסינמה נפש-סרטים שמדברים עליהם. והפעם?

כמה טוב להיות פרח קיר - דרמת התבגרות מרגשת וזוכת פרסים
לאחר הסרט תתקיים שיחה עם גולן הדר, פסיכולוג קליני, מדריך ומטפל בילדים, נוער ומשפחות  


25.6 | 19:30
סרט # שיחה # כיבוד  10 ₪
מנהל קהילתי בית הכרם, שד' הרצל 137
לפרטים: 02-5020731 |  02-5020720

כמה טוב להיות פרח קיר | ארה"ב | 2012 | 102 דקות
צ'ארלי הוא נער מופנם שנלחם בכמה שדים כשהוא מתחיל ללמוד בתיכון. מספר אנשים בסביבתו ינסו לעזור לו לצאת מהקונכייה: אח ואחות מכיתת הבוגרים, נערה שמפלרטטת איתו והמורה שלו לספרות, שמוצא אצלו פוטנציאל גדול. בתפקיד המורה מופיע פול ראד (אחינו האדיוט). בתפקיד סאם – הי"בניקית שתיתן לו נשיקה ראשונה, מופיעה אמה ווטסון מסרטי "הארי פוטר". את הסרט ביים סטיבם צ'בוסקי, עפ"י הספר שהוא עצמו כתב, המתרחש בתחילת הניינטיז.

למה כדאי לראות איתנו סרט?
עמיתים היא תכנית ארצית המשותפת לחברה למתנ"סים ולמשרד הבריאות, העוסקת בשילוב אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בקהילה ובהסברה על בריאות הנפש. עמיתים מפעילה ערבי קולנוע בשם 'סינמה נפש' ובמטרה להרחיב את הפעילות חברה ל'מיקרוסינמה-סרט לשם שינוי' - מיזם חברתי ללא מטרות רווח שפועל להביא קולנוע לשכונות ויישובים שאין בהם בתי קולנוע תוך שיתוף פעולה עם תושבים ופעילים חברתיים. הפעילים בוחרים את הסרטים, לוקחים חלק בארגון האירועים עצמם, בהם כרטיס נמכר ב-10 ₪. לאחר כל סרט, מתקיימת שיחה עם מנחה מעולם הקולנוע, התרבות והחברה שמטרתה להעלות נושאים שרלוונטיים לצופים וחייהם.

כמה טוב להיות פרח קיר טריילר- בקולנוע החל מ 18.10.12