המשך פעילות מיקרוסינמה ב מרכז קהילתי גורן גולדשטיין תל אביב בקרית שלום. והפעם הקרנו את הסרט "ככר החלומות" של הבמאי בני תורתי, ושוחחנו עמו לאחר הסרט:

"כיכר החלומות" - סרט נוגע ללב ולנשמה מתרחש ב"שכונה". בעצם בכל שכונה, על שלל הטיפוסים שלה, סיפורי האהבה שהיו ועדיין לוהטים, מעשי קונדס של מבוגרים ילדותיים שובי לב, ובעיקר אהבה לסרטים שראו בשקיקה בבית הקולנוע השכונתי המיתולוגי.

לא היה מפתיע לשמוע רחשים של נוסטלגיה מהקהל, וסיפורים מ"השכונה", שרבים נוצרים בזיכרונם באהבה. בני תורתי במאי הסרט סיפר לנו שהוא עשה סרט על שכונה אוניברסלית, ועל כן בחר בקפידה לערוך את הצילומים בלוקיישנים שונים ברחבי הארץ שתאמו את הזיכרון ואת הדמיון שלו משכונתו שבדרום תל אביב. מאחר ובתי הקולנוע הקטנים השכונתיים נעלמו מנוף ארצנו הוא חיפש ברחבי הארץ, עד שמצא בית קולנוע ישן, שהתאים לתסריט, דווקא בעיר רחובות. תורתי הקדיש את הסרט להורים של בני דורו, שאהבו קולנוע, בעיקר סרטים הודים שאורכם כארבע שעות. במהלך הצפייה, הם צחקו, מחו דמעה וחוו את העלילה מתוך הזדהות עמוקה. חלקם שבו וצפו באותו סרט פעמים רבות, עד שידעו את הטקסט בעל-פה. תורתי חלק אתנו אנקדוטה פיקנטית מאחורי הקלעים; הוא חיפש שחקן טמיר ונאה, שיגלם את תפקידה של אחת הצלעות במשולש האהבה, וחשב שאריק אינשטיין מתאים מאוד. ואולם אינשטיין, היה עסוק בהקלטות באותה תקופה. לבסוף הבחירה נפלה על מוחמד בכרי, שמשחק נפלא יחד עם יונה אליאן המצוינת בתפקידה זה.