אם חשבתם שכל סרטי אהבה האפשריים כבר נעשו - תחשבו שוב! מיקרוסינמה בקאנטרי קהילתי גורן גולדשטיין מזמינים אתכם לסרט, שיחה וכיבוד ב-10 ₪ והכל באווירה חמה של בית הקולנוע הקהילתי שלנו!

ללכת בדרכך
לאחר הסרט נשוחח עם יהודה סתיו, מבקר הקולנוע של "ידיעות אחרונות"  


סרט # שיחה # כיבוד # 10 ₪
21.11 | 19:30
עמיקם 7, תל אביב | waze-3383

ללכת בדרכך | ארה"ב+בריטניה 2016 | 116 דקות   
פיצ'ר ביכורים לטיה שארוק, על פי רב המכר של ג'וג'ו מויס. אם חשבתם שכל סרטי אהבה האפשריים כבר נעשו - תחשבו שוב. 'ללכת בדרכך' הוא סיפור אהבה מרגש וסוחט דמעות המתובל בקורטוב של הומור מחמם לב שישאיר אתכם בלי בדל של ציניות. סם קלאפלין, נכנס לנעליו של בחור צעיר ומבטיח ממשפחה עשירה, אשר תאונת דרכים קטלנית הותירה אותו משותק, ממורמר ואכול שנאה. אל חייו החדשים נכנסת צעירה תוססת בעלת טעם ייחודי בבגדים וכמו משב רוח רענן, מזכירה לו את הדברים החשובים באמת. האם מערכת היחסים הלא שגרתית הזו תשרוד?

למה כדאי לבוא לראות אתנו סרט? 
'מיקרוסינמה-סרט לשם שינוי' הוא מיזם חברתי ללא מטרות רווח שפועל להביא קולנוע לשכונות ויישובים שאין בהם בתי קולנוע תוך שיתוף פעולה עם תושבים ופעילים חברתיים. הפעילים בוחרים את הסרטים, לוקחים חלק בארגון האירועים עצמם, בהם כרטיס נמכר ב-10 ₪. לאחר כל סרט, מתקיימת שיחה עם מנחה מעולם הקולנוע, התרבות והחברה שמטרתה להעלות נושאים שרלוונטיים לצופים וחייהם.


טריילר רשמי - ללכת בדרכך ME BEFORE YOU