אם אתם אוהבים לראות סרטים ולדבר עליהם ותחום בריאות הנפש קרוב לליבכם, בואו לקחת חלק בחוויית הקולנוע הקהילתי של מיקרוסינמה-סרט לשם שינוי וסינמה נפש-סרטים שמדברים עליהם. והפעם? אירוע פתיחה מחודשת של הפרויקט עם סרט הרוקנרול שיכבוש לכם את הלב!

הכל שבור ורוקד | במאי: נוני גפן | ישראל 2016 | 89 דקות
סאטירה מרירה על עולם המוזיקה של תל אביב. נוני (נוני גפן, לא בתל אביב) הוא הלום קרב הקרוי על שם דודו אמנון שנהרג במלחמת יום הכיפורים והיה מוזיקאי שלא זכה להכרה. חבריו הטובים רותם (המוזיקאי דודו טסה) וגלעד (קובי פרג') משכנעים את הוריו לאפשר לו לעבור לדירתם התל אביבית בתקווה שהמעבר יעזור לו להתאושש. בתגובה נוני, משוכנע שהוא דודו אמנון, פוצח בקריירה מוזיקלית, ועל אף שאינו מוזיקאי כלל, הופך לתופעה וללהיט מועדוני ההופעות המקומיים.

לאחר הסרט תתקיים שיחה עם אורה ברקן, פסיכולוגית קלינית עם התמחות בטיפול בטראומה בגישת PE.  

12.03 | 19:30
סרט # שיחה # כיבוד  10 ₪
מנהל קהילתי בית הכרם, שד' הרצל 137 (מול יד שרה)
לפרטים נוספים: 02-5020731 או 02-5020720

למה כדאי לראות איתנו סרט?
עמיתים היא תכנית ארצית המשותפת לחברה למתנ"סים ולמשרד הבריאות, העוסקת בשילוב אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בקהילה ובהסברה על בריאות הנפש. עמיתים מפעילה ערבי קולנוע בשם 'סינמה נפש' ובמטרה להרחיב את הפעילות חברה ל'מיקרוסינמה-סרט לשם שינוי' - מיזם חברתי ללא מטרות רווח שפועל להביא קולנוע לשכונות ויישובים שאין בהם בתי קולנוע תוך שיתוף פעולה עם תושבים ופעילים חברתיים. הפעילים בוחרים את הסרטים, לוקחים חלק בארגון האירועים עצמם, בהם כרטיס נמכר ב-10 ₪. לאחר כל סרט, מתקיימת שיחה עם מנחה מעולם הקולנוע, התרבות והחברה שמטרתה להעלות נושאים שרלוונטיים לצופים וחייהם.


הכל שבור ורוקד - טריילר HD - סרט ישראלי - נוני גפן, דודו טסה, קובי פרג'